Monthly Archives: Ağustos 2014

Jane iredale bb krem

Jane iredale bb krem

Jane iredale bb krem

Cildinizde ufak kusurlar olabilir. Bu kusurlar nedir diye soracaksanız eğer her birimizin başına gelinilecek küçük sivilceler, siyah noktalar ve genişlemiş gözeneklerdir.

Cildiniz üzerinde kullanacağınız cilt tonu dengeleyici ürünler bu kusurları kapatıcı niteliktedir. Son zamanların modası olan bb krem cildiniz için son derece gerekli makyaj ürünlerindendir.
Eğer ki hem güzelleşmek hem de cildinizi korumak istiyorsanız Jane iredale bb krem size önerilebilecek en etkili bb krem markası olacaktır.
Yazın sıcağında cildinizdeki makyajın uzun süreli kalmasını isterseniz fondötenden önce kullanabilmeniz içinde Jane iredale bb krem oldukça uygundur.

 

Tek olar akta kullanabilmeniz tabi ki mümkündür. Jane iredale bb kremi kullanırken dikkat etmeniz gereken cilt tonunuza uygunluğudur. Esmer iseniz koyu tonunu açık tenli iseniz açık tonunu uygulamalısınız. Nemlendirici özellik gördüğü için de cildinizi nemli hale getirecektir.

Aynı zamanda sürekli kullanacağınız fondötenler maske gibi duracağından cildinizin nefes almasına izin vermez ve cildinize daha çok zarar verir. Cildiniz çok fazla kuru olmadığı takdirde jane iredale bb krem ile öncesinde nemlendirici sürmeden en uygun cilt pürüzsüzlüğünü yakalamanız mümkündür.
Jane iredale bb kreminizi düzenli olarak kullanmayı alışkanlık haline getirdiğiniz zaman cildinizin daha pürüzsüz ve daha nemli kaldığını göreceksiniz. Cildiniz bu yumuşaklığa alışacaktır ve teniniz iyileşecektir.
Jane iredale bb krem sayesinde güneş ışınlarından korkmanıza gerek yoktur. İçerdiği aktif maddeler sayesinde cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korur.
Cildinizdeki kırışıklıkların oluşumunu karşı önlemesi de en mükemmel artısıdır. Birçok bb kremin piyasada olması kişilerin aklını karıştırmaktadır.

Jane iredale bb krem sürdükten sonra yağlandırma sorunu ile karşı karşıya kalmanızı engellemektedir.

Jane iredale bb krem cildinize ne mat ne parlak görünüm verir tam inci görünümü ile sizlerin kendinizi muhteşem hissetmenizi sağlar.

Tüm Jane iredale Ürünleri İçin Tıklayınız.

Jane iredale kullananlar

Jane iredale kullananlar

Jane iredale kullananlar

Cildinizin değerli olduğunu sizlere hissettirebilen sizi seven ve aynı zamanda güzelleştiren makyaj ürünleri sayesinde kendinizi daha değerli hissedersiniz. Jane iredale bu hoş bakım yapan makyaj ürünlerindendir.

Etkili makyajları ile sizleri olduğunuzdan daha dinamik aynı zamanda daha genç görüneceksiniz. Jane iredale kullananlar bu etkinin farkına varmışlardır. Bu Jane iredale ürünleri sayesinde hassas ciltli bayanlarda artık makyaj yapmaktan ürkmez hale gelmişlerdir.
Bu cilt ürünleri ile beraber Jane iredale kullananların ruh hallerinde de değişim meydana gelmiştir. Çünkü bir bayanın cildindeki değişimin ruh hali üzerindeki etki psikologlar tarafından kanıtlanmıştır.
Bayanlar için gerekli olan tüm gereksinimlere sahip olan bu markanın aslında en bilindik özelliği özel ve bir o kadar doğal ürünlerin seçilerek derlenip toparlanıp ambalajlanmasıdır.
Jane iredale makyaj markası kullanan tüketiciler ciltlerinde oluşan sorunların üstesinden kolayca gelebilirler.

 

Örnek verebilecek olursak cildi kısa sürede kızarma sorunu ile karşılaşan bir bayan dermatoloğa sorununu bildirdiğinde makyaj yapması için ise tavsiye istediğinde Jane iredale ürünlerini tavsiye ettiği bilinir.

 

Genellikle Jane iredale kullananlar bu ürünlere eczanelerden ulaşmışlardır. Eczanelerden ulaşamayan kişiler ise online sipariş ile internet üzerinden kolayca ulaşma imkanına sahiptirler.

Hem uzun süreli kullanılan hemde kolay kullanıma sahip olan Jane iredale ürünleri birçok bayanın bir numaralı makyaj malzemesidir. Jane iredale fiyat olarak ilk olarak göze biraz pahalı gelse de kullanıldıktan sonra aslında oldukça uygun fiyatlı olduğunun farkına varmanızı sağlamaktadır.
Bu ürünlerin kullanıcılarının herkese övgüyle bahsetmesindeki tek amaç ise herkesin bu harikalıklardan yararlanabilmesidir. Piyasada birçok ürün vardır ki aslında çok ucuz fiyatlı fakat cildinize gereğinde fazla zararı var.
Cildiniz bu derece değersiz midir ki böylesine zararlı ürünler ile cildinizi bozacaksınız.

Jane iredale Ürünleri

 Jane iredale kullananlar Makyaj yapmak günümüz bayanları için ihtiyaç haline geldi. Bunun içindir ki piyasada birçok makyaj ürünü satışa sunulmaktadır. Satışa sunulan makyaj ürünleri bünyesindeki maddelerin içerikleri araştırıldığında birçok kimyasalın cilde ne denli zarar verildiği gözlerden kaçmadı.

Bunun bilinerek hala kullanılmaya devam edilmesi bayanların sağlıklarını hiçe saydıklarının göstergesinden başka ne olabilir ki. Makyaj malzemelerinin kaliteli olması demek çok pahalı olması anlamına gelmez. Her pahalı makyaj ürünü kalitelidir diye bir çıkarımda bulunmak saçma olmaktadır. İnsanların bu tarz yaklaşımlarda bulunmaları piyasada daha çok makyaj malzemelerinin ambalajlarına özen verilmesini vurgulattırmıştır.

Bu nedenle kişiler pahalı ürünlere merak sararak yine içeriklerine bakmadan kullanmışlardır. Jane iredale ürünleri ise çok değerli ürünlerdir. Jane iredale kullanan kişiler hassas yapıdaki ciltlerinden hiç bir sorun ile karşılaşmamışlardır. Jane iredale alerjenisttarafından kurulmuş bir marka olduğu için daha çok hassas ciltlerin sorunlarına yardımcı olmuştur.

Hassas ciltli kişiler daha çok makyaj malzemelerinde uzak durmaktadırlar. Makyaj malzemeleri hassas ciltlerini daha da mahvedecek hale getirmektedir. Kızarıklık ve pul pul dökülme hassas ciltlilerin en temel sorunlarındandır. Jane iredale kullananlar bu tarz sorunlar ile karşı karşıya kalmamaktadırlar.

Normal ciltlerde Jane iredale kullananlar ise daha çok Jane iredale ürünlerinin doğallığı sayesinde ciltlerindeki sivilce siyah nokta gibi sorunların ortadan kaybolduğunu dile getirmişlerdir. Jane iredale sayesinde gözlerinizin daha etkili ve çarpıcı bakışlara sahip olacağını göreceksiniz.

Jane iredale ürünlerinin bayanlar tarafından tercih edilme sebebi en doğal makyaj malzemelerinin ilk sıralarında yer almasındandır. Jane iredale ile günlük makyajınız hem doğal hem de daha kalıcı hal almaktadır. Gün boyu makyajınızın akıp sizin moralinizi bozma ihtimalinin olmadığı musterih günler sizi beklemektedir.

Jane iredale BB Kremler

jane iredale bb 8

Mineral BB Krem ile Pürüzsüz bir görünüme kavuşun…..

Hafif bir makyaj ile evden çıkabilmek ve yine de pürüzsüz bir cilde kavuşmak istiyor iseniz; Jane iredale BB kremi mutlaka denemelisiniz. Jane iredale BB krem, hafif içeriği ile cildinizi yormaz ve yoğun kapatıcılık özelliği ile leke ve izlerinizin görünümünü engeller.

BB krem, özellikle yaz aylarında, ağır makyajın hoş olmadığı dönemlerde ya da makyajsız bir görünümü tercih eden kişilerce daha çok tercih edilmektedir. Pudra ile fondötenin karışımına benzeyen bir görünüme sahip olan BB krem, kolay uygulanabilir özelliği sayesinde, makyaj uygulamalarını kolaylaştırmıştır. Nemlendirici gibi kullanabileceğini bu ürün, içeriğindeki etken maddeler nedeni ile fondöten gibi dalgalanmalar oluşturmaz. Yalnızca ufak bir parça krem kullanarak, lekelerinizi ve izlerinizi tamamen kapatmanız mümkün olduğundan ötürü, ürünü uzun süre kullanmanız mümkündür. Ayrıca; pudra ve fondöten gibi kapatıcılar gibi, cildin hava almasını engelleyerek, sivilce ve akne oluşumuna neden olmaz, cilt yüzeyinin sarımsı bir hale gelmesine ortam hazırlamaz. Bu da kremin, sürekli olarak kullanıldığı durumlarda dahi zarar görmesine engel olur. Öte yandan ürün, yalnızca kapatıcılık özelliğine sahip bir krem olmakla kalmamakta, cildinizin nemlenmesini sağlamakta. Krem cildinizi neme doyururken, cildiniz de dış etmenlere karşı daha dayanıklı bir hale bürünecektir.

Jane İredale firmasına ait olan tüm ürünler gibi, BB krem de birçok klinik testlerden geçmiş ve bu testlerin sonucunda, hassas ciltler için de rahatlıkla kullanılabilecek olduğu anlaşılmıştır. Öte yandan, kremin kozmetik bir ürün değil, dermokozmetik bir ürün olması, cilt dostu bir krem olduğunun da açık bir göstergesidir. Kremi kullanırken dikkat etmeniz gereken ise; cildinize belli aralıklar ile peeling uygulaması yapmanız ve böylelikle kremi cildinize sürdüğünüzde tam anlamda pürüzsüz bir görünüm elde edebilmenizdir. Bunun yanı sıra, BB krem seçimi sırasında, cildinize en uygun tonu seçmeniz büyük önem arz etmektedir. Jane İredale BB kremi, üzerine hiçbir uygulamada bulunmadan kullanacak iseniz, mutlaka ten renginiz ile aynı tonu tercih edin. Jane İredale BB kremin üzerine allık uygulayacak iseniz; 1 ton daha koyusunu almanızın da sakıncası olmayacaktır.

Jane Iredale Ürünü

jane iredale mineral ürünleri

Markaya adını da vermiş olan Jane Iredale tarafından, 1994’ de kurulmuş, nitelikli bir mineral makyaj markasıdır. Makyajın cilde verdiği hasarları ortadan kaldırmak ve hatta fayda sağlayabilecek hale getirmek, makyaj ile cildi beslemek hedefi ile yola çıkmış olan Jane Iredale, mineral makyaj oluşumunu ilk olarak geliştiren ve kullanan  isim olarak anılmaktadır.

Doğaya saygı ile geliştirdiği makyaj ürünleri, güven platformu üzerine, kullanıcılarına sunulmaktadır. Pürüzsüz dokusu ile cilt üzerine mükemmel tolerans sağlayan, emici ve kalıcılığı ile memnuniyeti doruklara çıkaran Jane Iredale Markası, söz konusu makyaja, farklı bir açıdan yaklaşarak, bugüne kadar ki en kaliteli, konforlu, doğaya ve insan cildine saygılı, besleyici makyaj olgusunu yaratmıştır.

Aynı zamanda ürünlerinde ultraviyole ışınlarının zararlı etkilerinin önleyebilecek FDA onaylı koruma faktörleri kullanmıştır.

Dünya üzerinde, çok kıymetli ve nadir bulunan boron nitratı da kullanan Jane Iredale Ürünleri, uygulama beraberinde cilt üzerinde gözle görülür, tutuculuk ve eşit dağılım ile kullanım kolaylığı sunarak, mineral farkını ortaya koymuştur.

Zararlı olan her şeyi en başından kullanmayarak problemi ortadan kaldıran Jane Iredale Ürünleri, sadece faydalı ve etkili etken maddeleri kullanımını sağlayarak, makyaja modern, teknolojik, mineral, doğal bir yaklaşım sağlamıştır.

Doğallık ile yaratılan Jane Iredale Ürünleri, mineral olduğundan gözenekleri kapatmaması, cildin nefes almasını sağlayarak, sağlıklı güzelliği beraberinde getirmiştir. Antioksidan özelliği ile hiçbir kimyasal içermemesi, iyileştirici etkiler yaratan geniş yelpazesi ile Jane Iredale,kullacı memnuniyetini zirveye taşımıştır.

 

Y.PK

Jane Iredale

jane iredale 1 

1994 yılında, faydalı makyaj esasına dayalı olarak, adınıda almış olduğu Jane Iredale tarafından kurulmuştur. Jane Iredale, uzman dermotologların, uzun araştırmalar sonucu, laboratuvar çalışmalarında en etkili sonuçları veren veriler ile harekete geçen bir marka olması, üst düzey ürün segmentini oluşturur.

Makyajı cilt bakımı ile bir araya getirerek, son teknoloji beraberinde hazırlanan Jane Iredale Ürünleri, dünya üzerinde kalite standartları ve ürün gamı çok çeşitli bir marka olarak adından söz ettirmektedir.

Mineral makyaj, cilt üzerine geliştirilen son dönemlerin en çok bahsedilen konularındandır. Jane Iredale bu konunun üzerine yoğunlaşarak uzmanlaşmış olup her geçen gün kendini daha da ileri taşımaktadır.

Kuruluşunu yaptığı markadan önce, uzun yıllar kozmetik sektöründe çalışmış olan, Jane Iredale, bir cilt bakım uzmanıdır. Kullanılan makyaj malzemelerinin cilde ne kadar hasar verdiğini yaşayarak gözlemlemiştir. Bu etkiyi yok etmek üzere bir fikirle ilk adımı atmıştır. Şuan dünya üzerinde 50 den fazla ülkede kullanıcı ile buluşmaktadır.