Jane iredale BB Kremler

jane iredale bb 8

Mineral BB Krem ile Pürüzsüz bir görünüme kavuşun…..

Hafif bir makyaj ile evden çıkabilmek ve yine de pürüzsüz bir cilde kavuşmak istiyor iseniz; Jane iredale BB kremi mutlaka denemelisiniz. Jane iredale BB krem, hafif içeriği ile cildinizi yormaz ve yoğun kapatıcılık özelliği ile leke ve izlerinizin görünümünü engeller.

BB krem, özellikle yaz aylarında, ağır makyajın hoş olmadığı dönemlerde ya da makyajsız bir görünümü tercih eden kişilerce daha çok tercih edilmektedir. Pudra ile fondötenin karışımına benzeyen bir görünüme sahip olan BB krem, kolay uygulanabilir özelliği sayesinde, makyaj uygulamalarını kolaylaştırmıştır. Nemlendirici gibi kullanabileceğini bu ürün, içeriğindeki etken maddeler nedeni ile fondöten gibi dalgalanmalar oluşturmaz. Yalnızca ufak bir parça krem kullanarak, lekelerinizi ve izlerinizi tamamen kapatmanız mümkün olduğundan ötürü, ürünü uzun süre kullanmanız mümkündür. Ayrıca; pudra ve fondöten gibi kapatıcılar gibi, cildin hava almasını engelleyerek, sivilce ve akne oluşumuna neden olmaz, cilt yüzeyinin sarımsı bir hale gelmesine ortam hazırlamaz. Bu da kremin, sürekli olarak kullanıldığı durumlarda dahi zarar görmesine engel olur. Öte yandan ürün, yalnızca kapatıcılık özelliğine sahip bir krem olmakla kalmamakta, cildinizin nemlenmesini sağlamakta. Krem cildinizi neme doyururken, cildiniz de dış etmenlere karşı daha dayanıklı bir hale bürünecektir.

Jane İredale firmasına ait olan tüm ürünler gibi, BB krem de birçok klinik testlerden geçmiş ve bu testlerin sonucunda, hassas ciltler için de rahatlıkla kullanılabilecek olduğu anlaşılmıştır. Öte yandan, kremin kozmetik bir ürün değil, dermokozmetik bir ürün olması, cilt dostu bir krem olduğunun da açık bir göstergesidir. Kremi kullanırken dikkat etmeniz gereken ise; cildinize belli aralıklar ile peeling uygulaması yapmanız ve böylelikle kremi cildinize sürdüğünüzde tam anlamda pürüzsüz bir görünüm elde edebilmenizdir. Bunun yanı sıra, BB krem seçimi sırasında, cildinize en uygun tonu seçmeniz büyük önem arz etmektedir. Jane İredale BB kremi, üzerine hiçbir uygulamada bulunmadan kullanacak iseniz, mutlaka ten renginiz ile aynı tonu tercih edin. Jane İredale BB kremin üzerine allık uygulayacak iseniz; 1 ton daha koyusunu almanızın da sakıncası olmayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir