Jane Iredale

jane iredale 1 

1994 yılında, faydalı makyaj esasına dayalı olarak, adınıda almış olduğu Jane Iredale tarafından kurulmuştur. Jane Iredale, uzman dermotologların, uzun araştırmalar sonucu, laboratuvar çalışmalarında en etkili sonuçları veren veriler ile harekete geçen bir marka olması, üst düzey ürün segmentini oluşturur.

Makyajı cilt bakımı ile bir araya getirerek, son teknoloji beraberinde hazırlanan Jane Iredale Ürünleri, dünya üzerinde kalite standartları ve ürün gamı çok çeşitli bir marka olarak adından söz ettirmektedir.

Mineral makyaj, cilt üzerine geliştirilen son dönemlerin en çok bahsedilen konularındandır. Jane Iredale bu konunun üzerine yoğunlaşarak uzmanlaşmış olup her geçen gün kendini daha da ileri taşımaktadır.

Kuruluşunu yaptığı markadan önce, uzun yıllar kozmetik sektöründe çalışmış olan, Jane Iredale, bir cilt bakım uzmanıdır. Kullanılan makyaj malzemelerinin cilde ne kadar hasar verdiğini yaşayarak gözlemlemiştir. Bu etkiyi yok etmek üzere bir fikirle ilk adımı atmıştır. Şuan dünya üzerinde 50 den fazla ülkede kullanıcı ile buluşmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir