Visco Yataklar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Öncelikle şunu belirtelim ki kimileri visko , visko yatak olarak bilse de adı visco dur aslında.Uyku dönemi hayatın huzuru ve sağlığı için en önemli konuların başında gelmektedir. Sağlıklı ve kaliteli bir uyku More »

Yemek Odası Dekorasyonunda Arayıpta Bulamadıklarınız

Yemeğe misafir çağırdıysanız sadece yemeklerinizin lezzetli olması yetmez. Misafirlerinizi şık bir mekanda ağırlamalısınız ki her şeyin dört dörtlük olduğu bir yemek daveti olsun. İşte bu noktada da yemek odası dekorasyonu ön plana More »

Nasıl Bir Kır Düğünü Dekorasyonu Hayali Kuruyorsunuz ?

Düğünlerin çoğunlukla yazın yapılması ve düğün salonlarının da genellikle kapalı ya da yarı kapalı olması kır düğünlerinin tercih edilme oranını arttırdı. Birçok mutlu gencin kır düğününü tercih etmesi de kır düğünü dekorasyonunun More »

İlham Kaynağı Olan Bahçe Süs Tasarımları

Bahçeler işlerliği kadar güzelliği ile de ön planda olması gereken bölümlerdir. Bahçelerinizin güzelliğine güzellik katmanız için eşyalarınızı çeşitli süsler ile tamamlamanız gerekmektedir. Herkesin gönlünde yatan tasarımı reel dünyasına yansıtması için farklı olarak More »

İkeadan Mobilya Ve Dekorasyon İçin Fikirler

Dünyaca ünlü ve bir çok ülkede marketing olarak başarılı çalışmalar yapmış olan İKEA, mobilya ve dekorasyon reyonlarına ekeldiği yeni fikirleri ile sektörün öncü firmlalarından birisi olacağını, 2016 sezonunda bir çok evin dekorasyonunda More »

 

Visco Yataklar Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Öncelikle şunu belirtelim ki kimileri visko , visko yatak olarak bilse de adı visco dur aslında.Uyku dönemi hayatın huzuru ve sağlığı için en önemli konuların başında gelmektedir. Sağlıklı ve kaliteli bir uyku günlük yaşantınızın daha güzel geçmesi için gereklidir. En güzel ve en kaliteli uyku için vücudunuzu ortopedik bir yatak ile desteklemeniz gerekmektedir. Ortopedik yapısı sayesinde visco yataklar vücudunuzu destekleyecek şekilde özel olarak tasarlanmaktadır. Gününüzün daha güzel geçmesi için yapmanız gerekenleri bir arada size sunacak olan bu yepyeni yatak anlayışı ile tanışacaksınız.

Yemek Odası Dekorasyonunda Arayıpta Bulamadıklarınız

Yemeğe misafir çağırdıysanız sadece yemeklerinizin lezzetli olması yetmez. Misafirlerinizi şık bir mekanda ağırlamalısınız ki her şeyin dört dörtlük olduğu bir yemek daveti olsun. İşte bu noktada da yemek odası dekorasyonu ön plana çıkıyor. Şıklık bir bütündür ve evin diğer kısımları kadar çok kullanmıyor bile olsanız yemek odanızın şıklığı da diğer odalarınız kadar önemlidir. Ülkemizde birçok evde yemek odası ve misafir salonu aynı oda içinde olmakla birlikte, genellikle ayrı iki köşeye konarak ayrı iki oda görünümüne sokulur. İster ayrı bir odada olsun ister misafir salonunuzla aynı odada, dekorasyonu çok önemlidir.

Nasıl Bir Kır Düğünü Dekorasyonu Hayali Kuruyorsunuz ?

Düğünlerin çoğunlukla yazın yapılması ve düğün salonlarının da genellikle kapalı ya da yarı kapalı olması kır düğünlerinin tercih edilme oranını arttırdı. Birçok mutlu gencin kır düğününü tercih etmesi de kır düğünü dekorasyonunun önemini arttırdı. Kır düğünlerinde, salon düğünlerine oranlara daha samimi bir atmosfer vardır. Siz de bu atmosfere uygun olarak kır düğünü dekorasyonunuza özen göstermelisiniz.

İlham Kaynağı Olan Bahçe Süs Tasarımları

Bahçeler işlerliği kadar güzelliği ile de ön planda olması gereken bölümlerdir. Bahçelerinizin güzelliğine güzellik katmanız için eşyalarınızı çeşitli süsler ile tamamlamanız gerekmektedir. Herkesin gönlünde yatan tasarımı reel dünyasına yansıtması için farklı olarak geliştirilen bahçe süs tasarımları sayesinde siz de aradığınız uyum ve güzelliği bulacaksınız.

İkeadan Mobilya Ve Dekorasyon İçin Fikirler

Dünyaca ünlü ve bir çok ülkede marketing olarak başarılı çalışmalar yapmış olan İKEA, mobilya ve dekorasyon reyonlarına ekeldiği yeni fikirleri ile sektörün öncü firmlalarından birisi olacağını, 2016 sezonunda bir çok evin dekorasyonunda elinin bulunacağını fark ettirmeye başladı bile. Bir çoğumu İKEA Mağazasında mobilya ve dekorasyon bölümlerini gezerken karşılaştığı hazır odalardan çok büyük bir haz duymuşuzdur. En azından benim hep böyle olmuştur.

Bellona Yatak Odası Dekorasyonundan Kareler

Bellona Yatak odası takımları ile yeni evlenecekler ya da evinin dizaynını değiştirecekler için bir çok alternatifler sunuyor. Bellona yatak odası takımları ile her eve yakışır nitelikleri ve özellikleri ile gönlünüzde ki yatak odasını temin edebilirsiniz. Mobilyasektörünün öncü markalarından biri olan Bellona, yatak odası takımları ile birlikte birden fazla alternatifler sunuyor.

Yatak Odası Dekorasyonu İçin Fikirler Atölyesi

Yatak odası dekorasyonu nasıl olmalıdır gibi bir soruya sahipseniz bu yazı tam size göre!Yatak odasını başka odalardan farklı kılan özellik nedir? Tabiyki bütün günün en stresli dakikalarından kurtulabileceğiniz, bir başka deyim ile deşarj olabileceğiniz bir odadır.Yatak odasını başka odalardan farklı hale getirebilmek aslında sizin elinizde. Mesala yatak odasında yaratacağınız atmosfer ve ambiyans ile bunu başarabilirsiniz.Renk seçeneklerini,yatak odasında ki kullanılabilir alanı, güzel bir oda yapısı ile uzun süre sıkılmdan ve sürekli rahatlıkla zaman geçirebileceğiniz bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.

Evinize Uygun Mobilya Seçerken Ne Hissediyorsunuz ?

Mobilya konusunda konfor en önemli hususlardan birisidir. Mobilya almadan önce satın alınacak mobilyanın üzerinde ki konforu test etmek, bizim istedigimiz rahatlığa cevap verebilecek bir mobilya seçeneği olduğundan emin olmalısınız.