Monthly Archives: Şubat 2016

Bellona Yatak Odası Dekorasyonundan Kareler

Bellona Yatak odası takımları ile yeni evlenecekler ya da evinin dizaynını değiştirecekler için bir çok alternatifler sunuyor. Bellona yatak odası takımları ile her eve yakışır nitelikleri ve özellikleri ile gönlünüzde ki yatak odasını temin edebilirsiniz. Mobilyasektörünün öncü markalarından biri olan Bellona, yatak odası takımları ile birlikte birden fazla alternatifler sunuyor.

Yatak Odası Dekorasyonu İçin Fikirler Atölyesi

Yatak odası dekorasyonu nasıl olmalıdır gibi bir soruya sahipseniz bu yazı tam size göre!Yatak odasını başka odalardan farklı kılan özellik nedir? Tabiyki bütün günün en stresli dakikalarından kurtulabileceğiniz, bir başka deyim ile deşarj olabileceğiniz bir odadır.Yatak odasını başka odalardan farklı hale getirebilmek aslında sizin elinizde. Mesala yatak odasında yaratacağınız atmosfer ve ambiyans ile bunu başarabilirsiniz.Renk seçeneklerini,yatak odasında ki kullanılabilir alanı, güzel bir oda yapısı ile uzun süre sıkılmdan ve sürekli rahatlıkla zaman geçirebileceğiniz bir yatak odasına sahip olabilirsiniz.

Evinize Uygun Mobilya Seçerken Ne Hissediyorsunuz ?

Mobilya konusunda konfor en önemli hususlardan birisidir. Mobilya almadan önce satın alınacak mobilyanın üzerinde ki konforu test etmek, bizim istedigimiz rahatlığa cevap verebilecek bir mobilya seçeneği olduğundan emin olmalısınız.