Bellona Yatak Odası Dekorasyonundan Kareler

Bellona Yatak odası takımları ile yeni evlenecekler ya da evinin dizaynını değiştirecekler için bir çok alternatifler sunuyor. Bellona yatak odası takımları ile her eve yakışır nitelikleri ve özellikleri ile gönlünüzde ki yatak odasını temin edebilirsiniz. Mobilyasektörünün öncü markalarından biri olan Bellona, yatak odası takımları ile birlikte birden fazla alternatifler sunuyor.

bellona-yatak-odasi-dekorasyonu-6

Bellona Life Yatak Odası Takımı:

Wenge ve Krem renklerinin birbiri ile  uyumu Life Yatak Odası Takımında da yeteri kadar doğlallığı yakalamış durumda. Modern gardırobu,tuvalet masası ve tuvalet masa aynası ile birlikte kullanılması da oldukça kolay.

bellona-yatak-odasi-dekorasyonu-5

Bellona Nova Yatak Odası Takımı:

Nova Yatak Odası Takımında Wenge ve Armut olarak 2 renk seçeneği ile satılmaktadır.Nova Yatak Odasının en belirgin özellikleri içinde boy aynası, orta kapaklarda ise takımın görsel güzelliğini arttıran klapalar ve parlak renkli krom fitiller kullanılmıştır.

bellona-yatak-odasi-dekorasyonu-4

Bellona Beta Yatak Odası Takımı:

Beta yatak odası takımı sahip olduğu küçük ölçüleri ve sadeliği bellona kalitesi doğrultusunda özgün bir izleyiş sunuyor kullanıcısına.Ceviz ve Krem olmak üzere 2 renk seçeneği ile satışa sunuluyor.

Bellona düğün paketi seçeneklerinde yeni evlenenler için bu yatak odası takımlarıinanılmaz kampanyalar ile vitrinlerde ki yerini sizler için ayırmış. Daha detaylı bilgi içinbellona bayilerine başvurabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir