İkeadan Mobilya Ve Dekorasyon İçin Fikirler

Dünyaca ünlü ve bir çok ülkede marketing olarak başarılı çalışmalar yapmış olan İKEA, mobilya ve dekorasyon reyonlarına ekeldiği yeni fikirleri ile sektörün öncü firmlalarından birisi olacağını, 2016 sezonunda bir çok evin dekorasyonunda elinin bulunacağını fark ettirmeye başladı bile. Bir çoğumu İKEA Mağazasında mobilya ve dekorasyon bölümlerini gezerken karşılaştığı hazır odalardan çok büyük bir haz duymuşuzdur. En azından benim hep böyle olmuştur.

Mobilya ve Dekorasyon adına bir fikir edinmek istersen mutlaka İKEA’ya giderim. Yeni evleneceklere, evinin dekorasyonunu restore edeceklere buradan İKEA Mağazasına davet ediyorum. Başlıca çektiğimiz resimleri sizinle paylaşıyorum bakalım beğenecekmisiniz.

Ulu orta sergilenen masa ve sandalyeler ancak bu kadar objektif kareler oluşturabilir. Her ne kadar düzensiz bir mekan olarak görünsede gerçekten de muazzam bir kare oluşturuyor. Duvardaki tablolar ve duvar renklerine uygun mobilya anlayışı 2016 sezonunda ikea mobilya reyonunda gözünüzü alacak. Tıpkı bir dizi izlerken, dizinin zengin karakterlerinin evlerinde ki o muzaam dekorasyon anlayışı nasıl gerçekleşiyor bunu İKEA Mağazasına gitttiğinizde sizde görebilirsiniz. Sizin oraya kadar yorulmamanız ve dekorasyon ve mobilyanın yeni nesil halindeki anlayışa şahit olmanız için böylesine bir yazı dizesi hazırladım.. Bilmiyorum artık beğendinizmi.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir