Nasıl Bir Kır Düğünü Dekorasyonu Hayali Kuruyorsunuz ?

Düğünlerin çoğunlukla yazın yapılması ve düğün salonlarının da genellikle kapalı ya da yarı kapalı olması kır düğünlerinin tercih edilme oranını arttırdı. Birçok mutlu gencin kır düğününü tercih etmesi de kır düğünü dekorasyonunun önemini arttırdı. Kır düğünlerinde, salon düğünlerine oranlara daha samimi bir atmosfer vardır. Siz de bu atmosfere uygun olarak kır düğünü dekorasyonunuza özen göstermelisiniz.
Zeminin yemyeşil çimenlerden oluşması sizin için büyük avantaj ama bu avantajı kaybetmemek için sandalyelere giydirilecek örtü ve masa örtülerinin rengini belirlerken dikkatli olmalısınız.
Masumiyet ve saflığı temsil etmesinin yanında düğün gibi özel bir toplantıya temasal olarak da uyum sağlaması bakımından en çok tercih edilen renk beyazdır.


Masa ve sandalyelerin sade olması hem ferah bir görüntü sağlar hem de gözü yormaz. Eğer dekorasyonunuzun renkli olmasını istiyorsanız sandalyelere bağlanan kurdelelerde uygun rengi seçerek bunu sağlayabilirsiniz ama tek renk seçmeye dikkat etmelisiniz. Seçtiğiniz çiçeklerle de bu uyumu sürdürebilirsiniz elbette. Eğer kurdelelerde kırmızıyı seçtiyseniz çiçeklerde de beyaz-kırmızı gibi kombinasyonları öneririz.


Birçok kır düğününde gelin ve damadın geleceği yola kırmızı halı da serilmektedir ama tercih yine sizindir. Aydınlatmada beyaz ışıklar kullanılabileceği gibi renkli ampullerle nostaljik ya da renkli bir görünüm sağlayabilirsiniz. Yaz gecelerinin tatlı esintisiyle güzel bir dekorasyon birleştiğinde şık ve unutulmaz bir düğün sizi bekliyor demektir.

 

One Response to Nasıl Bir Kır Düğünü Dekorasyonu Hayali Kuruyorsunuz ?

  1. Yemek Masası dedi ki:

    Ahşap sandalye kır düğününde şart

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir